Miks just Lenovo ThinkPad sülearvutid?

Mida ütleb sinu sülearvuti sinu kohta? Enesekindel. Innovatiivne. Leidlik. Usaldusväärne. Äriinimestel, professionaalidel ja ettevõtjatel on ThinkPad sülearvuti, mis sobib hästi ärimaailma. Sinu arvuti peaks peegeldama sinu isiksust.

Kindel, kiire ja usaldusväärne tehasegarantii - Te ei pea muretsema kohalike firmade pankrotistumise pärast. Teie garantii kehtib alati. Lisaks on ThinkPad sülearvutitel minimalistliku disainiga korpus, mis näeb ka mitme aasta pärast välja nagu uus.

Töökindlus, stabiilsus ja vastupidavus on ThinkPad sülearvutite sünonüümiks. Seetõttu kasutatakse mitmetes suurfirmades ja projektides ainult ThinkPad sülearvuteid. Lenovo teenindust peetakse üheks parimaks ja Lenovo on kõige keskkonnasõbralikum elektroonikatööstuse ettevõte.

Suurem osa liidesed on paigutatud loogiliselt ja on mugavad praktiliseks kasutamiseks. ThinkPad arvutid on tehtud väga kergeks võrreldes teiste sama suurte sülearvutitega. Näiteks suvaline 12" sülearvuti kaalub tavaliselt 2kg, kuid võrdluseks Lenovo toodetud arvuti kaalub kõigest veidi üle 1kg - juba see on märk heast inseneritööst. Märkimisväärsed on ka arvutite üleni vasest jahutussüsteemid, mille tõttu on arvutite temperatuur madal ja müra olematu. Korralik sülearvuti ei kuumene üle isegi voodi või diivani peal kasutades.

Äriklassi arvutid on läbinud koormustesti, mille jooksul testitakse hingede vastupidamist sülearvutit mitu tuhat korda avades. ThinkPad sülearvutite valmistamisel kasutatakse vastupidavaid materjale nagu titaan ja magneesium, mis tagavad selle, et ka paari aasta pärast näeb arvuti välja nagu uus. Samu materjale kasutatakse ka F1 autodes ja lennukiehituses. Tavalised sülearvutid on tehtud odavast plastikust, mis on juba mõne kuu pärast kriime ja mõrasid täis.

ThinkPad sülearvutitel on väga mugav klaviatuur, mis seljatab ka enamuse lauaarvutite klaviatuure. Klaviatuuri keskel on trackpoint, mille praktilisuses võib esialgu kahtlusi tekkida, ent peale lühiajalist kasutust ei kujuta klaviatuuri ilma trackpointita ettegi. Klaviatuur ise on vaikne, ei vetru ja nuppudelt ei kulu kirjad maha. Juhul, kui klaviatuurile satub vedelikku, juhitakse see sülearvuti alt välja. Tänu sellele on mõnegi kasutaja arvuti töökorda jäänud peale väikest uputust.

ThinkPad sülearvutite akudes kasutatakse vaid kvaliteetseid Panasonic, Sanyo või Sony elemente. Tänu sellele ei pea akut vahetama iga aasta nagu seda peab odavate akude puhul, vaid aku peab ka 3 aasta möödudes 75% oma algsest mahutavusest. Juba uuena annavad akud reaalselt üle kahe korra rohkem tööaega võrreldes suurema osa teiste sülearvutitega. Akud peavad statistikat, mille abil näeb mitu laadimistsüklit on tehtud ja kui palju on algsest mahutavusest säilinud. Kasutajal on võimalik aku eluea pikendamiseks muuta laadimise alustamise ja lõpetamise protsenti. Uue aku peale tasub mõelda siis, kui algsest mahutavusest on alla 60% alles jäänud, üldjuhul peale 600 laadimistsükli möödumist. Kindlasti tuleks kasutada ainult originaalseid akusid ja laadijaid.

Igal arvutil asub kõvakettal ThinkVantage taastamispartitsioon, mis võimaldab taastada arvuti tehaseseadetesse paari nupuvajutusega. Seetõttu ei ole arvutitel kaasas ka CD-plaate, vaid kõik vajalik asub arvuti kõvakettal. Kui reisil olles peaks mõni viirus arvuti tarkvara ära rikkuma, on selline lahendus mugavam ja kiirem, sest puudub vajadus kaasa võtta taastamiseks vajalik meedia.

Lenovo on üks suurimaid arvutite tootjaid maailmas ja suurim Hiinas. Lenovo on asutatud 1984 ja oli esialgselt tuntud Legend Grupina. Lenovo tuleneb sõnadest "legend" ja "novo", mis tähendab ladina keeles uut. Seega, kui me räägime Lenovo sülearvutitest, tähendab see tegelikult "legendaarsed uued arvutid".

Lihtsus loeb.