E14-E16-TB14-TB16-3YD
  • Esileht
  • Tooted
  • E14-E16-TB14-TB16-3YD
Kuvatakse kõik 9 tulemustSorted by price: low to high
  • Lenovo ThinkPad E14 Gen 7
    Lenovo ThinkPad E14 Gen 7
    R5 230 16GB 512GB 14" WUXGA
    1-2 tööpäeva
    Valikud
  • Lenovo ThinkPad E16 Gen 3
    Lenovo ThinkPad E16 Gen 3
    AMD R5 16GB 512GB 16" WUXGA
    1-2 tööpäeva
    Valikud
    R7 250 16GB 512GB 14" WUXGA
    AMD R7 16GB 512GB 16" WUXGA
    C5 226V 16GB 512GB 16" WUXGA
    U5 226V 16GB 512GB 14" WUXGA
    U5 228V 32GB 512GB 14" WUXGA
    C5 228V 32GB 512GB 16" WUXGA
    C7 258V 32GB 512GB 16" WUXGA